AKTUALNOŚCI - ROK SZKOLNY 2008/2009

Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Koszalina Pana Mirosława Mikietyńskiego, w dniu 3 kwietnia 2009 roku odbył się V Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zainteresowanych grafiką komputerową.

Podczas imprezy mieliśmy zaszczyt gościć Zastępcę Prezydenta Miasta Koszalina Pana Przemysława Krzyżanowskiego oraz Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Koszalinie Pana Krzysztofa Stobieckiego.
Swoją obecnością zaszczycił nas również przedstawiciel firmy APIX Pan Piotr Karcz, który uczestniczył, razem z nauczycielami Koszalińskiego Elektronika, w pracach Jury i rozdawaniu nagród.

Wszyscy gimnazjaliści, uczestnicy etapu finałowego otrzymali m.in. Certyfikaty Uczestnictwa w V Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej, za które będą przyznawane dodatkowe punkty podczas naboru do klas pierwszych koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych (20 pkt. – laureaci, 10 pkt. – finaliści).

zobacz relację z imprezy

Dnia 19 grudnia 2008 roku rozstrzygnięto konkurs graficzny pt. „Najładniejsza Elektroniczna Kartka Świąteczna”. Jury w skład którego weszli wszyscy nauczyciele naszej szkoły, wybrało najładniejszą pracę. I miejsce zajęła kartka wykonana przez Piotra Chmielewskiego z klasy 3 TI.

Z rąk Dyrektora Szkoły Pana Bronisława Bratkowskiego Piotr otrzymał nagrodę w postaci pendrive'a o pojemności 4GB.

Organizatorami konkursu byli Panowie Waldemar Rydzewski i Rafał Traczyk.

Poniżej zdjęcie z wręczenia nagrody i dyplomu za I miejsce. zobacz najlepszą pracę

W naszej szkole został przeprowadzony konkurs graficzny, w którym zadaniem było wykonanie kartki (planszy) o tematyce prozdrowotnej. Organizatorem konkursu była Pedagog Szkoły Pani Marzena Kopera, która przeprowadziła konkurs przy pomocy (od strony informatycznej) Panów Waldemara Rydzewskiego i Rafała Traczyka. Nagrodami w konkursie były akcesoria komputerowe oraz oprogramowanie edukacyjne (m.in. multimedialna encyklopedia PWN, pakiet do nauki języka angielskiego).
ZWYCIĘZCY KONKURSU:
   1 miejsce - Szymański Natan - zobacz pracę
      2 miejsce - Krótki Łukasz - zobacz pracę
         3 miejsce - Pauter Bartosz - zobacz pracę
                                                                                   GRATULUJEMY!

Rozpoczęła się kolejna edycja szkolnego konkursu o Najlepszego Grafika Komputerowego. Opiekunem konkursu jest tradycyjnie Pan Waldemar Rydzewski. W pierwszym z wielu etapów konkursu należało wykonać planszę, elektroniczną pocztówkę z okazji rocznicy Święta Niepodległości. Jury (nauczyciele naszej szkoły) w głosowaniu wybrali najlepszą pracę. Zwycięzcą tego etapu został Marcin Kowal z klasy 2 TI. Serdecznie gratulujemy a poniżej można zobaczyć najlepszą pracę.

Tomasz Michalski z klasy 1 TI został zdobywcą pucharu i tytułu "Najlepszy Grafik Komputerowy" w roku szkolnym 2007/2008 - GRATULUJEMY! Organizatorem cyklu konkursów "Najlepszy Grafik Komputerowy" był Pan Waldemar Rydzewski.
zobacz punktację Grand Prix   zobacz wszystkie prace zwycięzcy

Nasze informatyczne liceum profilowane "zarządzanie informacją" najlepszym w Koszalinie, wśród innych tego typu szkół! Wyniki na poniższym wykresie.

Pozostałe szkoły - w prezentacji Wydziału Edukacji (plik do pobrania).