OSIĄGNIĘCIA - rok szkolny 2014/2015

sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2014”.

Gratulacje Pana Piotra Jedlińskiego, Prezydenta Miasta Koszalina dla zdolnych uczniów i ich opiekunów z "Koszalińskiego Elektronika".

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

zobacz wszystkie Dyplomy - plik PDF

zobacz zdjęcia z Uroczystości - fot. Krzysztof Sokołów

Sukces naszej klasy technik informatyk 1 TIA - okazała się "NAJLEPSZA W ZAWODZIE" !!!

zobacz zdjęcia z uroczystego wręczenia nagrody - fot. uczestnicy

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”.

Artur Kubaczyk uczeń klasy 2a uzyskał 204 pkt. (91,07%), a tym samym 6 miejsce w województwie zachodniopomorskim i 32 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”, który odbył się 18 marca 2015 roku. Nauczyciel uczący: Katarzyna Hinc.

zobacz Dyplom - plik PDF

W sobotę, 30 maja 2015 roku odbyła się uroczystość wręczenia nagród III edycji konkursu fotograficznego CEN Koszalin pt. "Wokół nas - ludzie, miejsca, sytuacje".

Patryk Kretschmer z klasy 1 TIB zajął I miejsce - w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Ogromny sukces naszych uczniów w XLII Okręgowej Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

W dniu 17 kwietnia 2015 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. Wł. Broniewskiego odbył się Finał Okręgowy OITiW, w którym naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna uczniów z klas czwartych - technik informatyk.

Zdobyliśmy II miejsce w klasyfikacji generalnej wśród reprezentacji szkół województwa zachodniopomorskiego: II miejsce zajęła Ewa Izydorczyk, V miejsce Aleksandra Skoczypiec, a VI miejsce zajął Sasza Świątek.

Ewa Izydorczyk reprezentuje województwo zachodniopomorskie na Centralnej Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Opiekunem jest Pan Waldemar Rydzewski. SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Dyplom z olimpiady języka niemieckiego

Artur Kubaczyk uczeń klasy 2a uzyskał 80,36% punktów (180 pkt) 12 miejsce w województwie zachodniopomorskim i 79 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Deutschfreund”, który odbył się 19.11.2014 roku.

Nauczyciel uczący - Katarzyna Hinc

Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie ogólnopolskim z przedsiębiorczości

W dniu 29 stycznia 2015 Zespół Szkół Nr 9 otrzymał I miejsce w konkursie – "Na Politechnikę Częstochowską zawsze blisko" w ramach III Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania.

Politechnika Częstochowska przekazała nagrody książkowe w ilości 22 egzemplarzy.
Wszystkie książki z przedsiębiorczości zarządzania zostały przekazane do biblioteki szkolnej.

Katarzyna Hinc - nauczyciel przedsiębiorczości