OSIĄGNIĘCIA

koniecznie zobacz ARCHIWUM !!!

1 grudnia 2017 roku w koszalińskiej delegaturze Kuratorium Oświaty wręczono dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018.

Uzyskali je najlepsi uczniowie szkół, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen.

Z naszej Szkoły stypendia otrzymali Cezary Rynkun z klasy 3 TIB oraz Hubert Ozga z klasy 4 TE. WIELKIE GRATULACJE DLA UCZNIÓW "KOSZALIŃSKIEGO ELEKTRONIKA"!

Z ogromną satysfakcją informujemy o sukcesie naszego ucznia Adama Powarzyńskiego z klasy 3 A.

W sobotę 25 listopada 2017 r. w Domku Kata odbył się Turniej Recytatorski im. Kamila Cypriana Norwida.

W kategorii młodzieży szkół średnich Adam zdobył II miejsce i nagrodę książkową.

Serdecznie gratulujemy. Opiekunem ucznia jest Magdalena Bruzda.

25 i 26 września 2017 roku uczeń klasy 4 TIB Tomasz Piskorowski uczestniczył w warsztatach COLLEGIUM MŁODYCH - MEDIA I TECHNOLOGIE.

Na Warsztatach omawiano tematykę mediów społecznościowych, m.in.: kreowania treści, tworzenia wizerunku oraz działania mediów na odbiorców.